Načítání změn...
  • Doprava zdarma nad 3000 Kč
  • Cykloservis
  • Rychlé vyřízení objednávky

Force

Česká značka od roku 1991, Široká škála produkty značky FORCE používají nejenom rekreační cyklisté a hobby jezdci, ale také profesionální závodníci. Za značku FORCE jezdí rodák z Krnova a cyklistický ultra maratonec Ondřej Fojtík. Historicky první český jezdec, který zvítězil na extrémních etapových závodech Crocodile Trophy v Austrálii, Iron bike v Itálii a v neposlední řadě Titan Desert Trophy v Maroku, kde obstál od úpatí pohoří Atlas až do alžírské části Sahary a písečných dun Erg Chebbi.


Katalog Force 2019

V počátcích 90 let, před založením s.r.o., bylo KCK malým cyklistickým obchůdkem ve Zlíně na ulici Ladislava Váchy. Obchod mezi příznivci cyklistiky získal velikou oblibu a v roce 1991 byla založena společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která se soustředila na malo i velkoobchodní prodej.

Projekt značky FORCE vzniknul už na samém počátku a můžete se podívat na první logo :)

 


Maloobchodní prodejna a administrativní budova byly postaveny ve Zlíně-Prštném-na ulici Krátká. Velkoobchodní prostory společnosti byly lokalizovány v pronajatém skladě v Malenovicích.
Firma si od svého počátku budovala silnou pozici na trhu a mezi odběrateli získala dobré jméno.

 

  Společnost KCK usiluje o plné uspokojení svých zákazníků a každý rok se jim snaží nabídnout lepší služby a více produktů. Mezi odběrateli a konkurenty firma získala významné jméno. V roce 2005 z kapacitních důvodů přesunula své sídlo do průmyslové zóny Zlín-Příluky, aby mohla plně vyhovět narůstajícím objednávkám od svých zákazníků. Společnost ukončila maloobchodní prodej a začala se specializovat pouze jako velkoobchod.

Sídlo a sklad společnosti v PZ  Zlín-Příluky (zima 2005)

V roce 2015 se společnost rozhodla vstoupit do nové etapy a z kapacitních důvodů se rozhodla přestěhovat sídlo do Otrokovic, kde začala nová výstavba.

 

Začátkem ledna 2016 se společnost přestěhovala z Příluku do Otrokovic a vstoupila do nové etapy.


 

2011-2024 © BEVAMA SPORT s.r.o,
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík