Načítání změn...
  • Doprava zdarma nad 3000 Kč
  • Dárky ke kolu zdarma
  • Cykloservis
  • Rychlé vyřízení objednávky

Kostka koloběžka MUSHING RACER PRO (G5)

Kostka koloběžka MUSHING RACER PRO (G5)

Vyberte variantu
Hmotnost: 12,5kg
Doprava zdarma
25 999 Kč
s DPH

Specialista na kola

Potřebujete se poradit s odborníkem?

+420 728 393 086
Po - Pá 9 - 17 hod.

Dotaz na e-mail

Nákup na splátky

Zboží můžete nakupovat i na splátky přes společnost Essox.

Essox logo

Nákup na splátky

Zboží můžete nakupovat i na splátky přes společnost Essox.

Essox logo

Závodní koloběžka pro mushing

GO, GEE, HO, HEYA, HOW a už vám na krk věší zlaté medaile... Tak jednoduché to asi nebude, přesto se s koloběžkou KOSTKA MUSHING RACER PRO odrazíte zas o kus blíž k vysněnému vítězství. Svou charakteristikou a výbavou se tento model řadí mezi koloběžky pro mushing, jež jsou určeny především profesionálním závodníkům, ale i jezdcům s velmi náročnými požadavky.

Při navrhování rámu jsme v hlavách neustále drželi myšlenku, že chceme vyvinout koloběžku, která i ve vysokých rychlostech oplývá vynikající ovladatelností a maximální bezpečností. Potili jsme krev, ladili detail za detailem, navrhovali, testovali, přizpůsobovali a nyní můžeme s rukou na srdci a klidným svědomím prohlásit, že jsme celý projekt dotáhli do zdárného cíle.

KOSTKA MUSHING RACER PRO, koloběžka na závody v mushingu, disponuje excelentními jízdními vlastnostmi, které se vám v mžiku vryjí pod kůži. Ty vycházejí především z vyladěné geometrie rámu, která s sebou obzvláště při jízdách z kopce přináší dokonalou ovladatelnost. Celková výbava a skladba dílů vytváří z této koloběžky pro psí spřežení extrémně rychlý závodní stroj zvyklý vítězit. Jakmile jednou vstoupíte na úzký nášlap koloběžky, umožňující aktivní odrážení během jízdy, už nikdy z něj nebudete chtít slézt. A jakmile jednou vjedete do pořádného terénu, ihned si zamilujete funkčnost přední odpružené vidlice, která s chutí spolkne každičký hrbol. Rychlost, jíž dosáhnete díky nábojům Kostka HK 1024 DS, vyráběných speciálně pro účely koloběhu, vám vžene slzy do očí. A až přes všechny ty slzy neuvidíte na cestu nebo se vaše psí smečka rozdovádí víc, než je žádoucí, můžete snadno a nekompromisně přibrzdit za pomocí kotoučových brzd Shimano 615. Odolné dvoustěnné ráfky RDX jsou obuté do prémiových plášťů Schwalbe Rocket Ron 27,5" a 24" s terénním vzorkem, takže koloběžkaKOSTKA MUSHING RACER PRO neuhne ani při průjezdu rozbláceným tankodromem.

Až si to pofrčíte po lesní nebo jiné nezpevněné cestě, jistojistě zavadíte o nějakou tu nerovnost. Tomu se prostě vyhnout nedá... Proto jsme spodní část nášlapu opatřili speciálními sváry a výztuhou. Tyto prvky chrání rám proti opotřebení, zvyšují jeho životnost a současně mu dodávají vysokou tuhost.

Zkrátka a dobře, KOSTKA MUSHING RACER PRO, koloběžka s odpružením a mnoha dalšími vychytanými prvky, je prvotřídní stroj na mushing závody, který se rád nechá vtáhnout do jakýchkoliv podmínek a ještě vám za to bude vděčný. Nechceme vám slibovat hory, doly, černý les, ale můžeme vám slíbit, že s touto terénní koloběžkou pro psí závody hory, doly i ten nejčernější les projedete vždy v klidu, s grácií a stylem.

Koloběžka je dodávána včetně pružného adaptéru a vodítka. Stačí tedy jen zapřáhnout a vyrazit za dechberoucími zážitky, které vám nadobro uvíznou v paměti.

Radar vlastností

TerénMěstoSilniceDospělíDětiVenčení012345JS chart by amCharts

Základní specifikace

Výška 1120 mm
Délka 1870 mm
Hmotnost 12,5 kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 27.5"
Velikost zadního kola 24"
Světlost nášlapu 110 - 78 mm
Délka nášlapu 420 mm
Rozvor kol 1220 mm
Šířka řidítek 740 mm

Vybavení

Brzdy SHIMANO m615
Náboje KOSTKA HK 1024 DS
Obutí Schwalbe Rocket Ron
Ráfky Dvoustěnné - RDX
Představec BBB 31.8
Řídítka BBB RISER
Vidlice Odpružená - Zamykání na řídítkách
Ložiska (Náboje) NTN Japan (Průmyslová)
Hlavové složení KOSTKA HSK 2834
Madla Gumová - pojistná
Paprsky Nerezové
Duše Autoventilek
Zátky Hliníkové odrazové
Vidlice: Odpružená - Zamykání na řídítkách
Brzdy: SHIMANO m615
Náboje: KOSTKA HK 1024 DS, Ložiska NTN Japan (Průmyslová)
Ráfky: Dvoustěnné - RDX
Pláště: Schwalbe Rocket Ron
Řídítka: BBB RISER
Představec: BBB 31.8
Hlavové složení: KOSTKA HSK 2834
Použití: Silnice, Terén, Venčení
Nosnost: 150
2011-2019 © BEVAMA SPORT s.r.o,
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík